Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Як я любив, за що страждав, тому суддя лиш Бог та совість»

В. А. Павлова виконує романси на вірші М. Ю. Лермонтова Хоролець В. І. читає улюблені вірші М. Ю. Лермонтова

 
18 жовтня 2014 року в читальному залі бібліотеки - філії № 22 в рамках засідання Клубу Цікавих Зустрічей «У колі друзів» відбувся вечір «Як я любив, за що страждав, тому суддя лише Бог та совість», присвячений 200-річчю з дня народження М. Ю. Лермонтова
Лермонтов прожив таке коротке життя, але встиг створити величезний літературний світ: його твори не загубилися в історії: понад 400 віршів, 25 поем, 5 драм і 7 повістей і один роман залишено нащадкам. Він став найбільшим російським поетом, рівним Пушкіну. 
Члени Клубу Цікавих Зустрічей «У колі друзів» познайомилися з презентацією життя і творчості поета, читали свої улюблені вірші. 

Романси на вірші М. Ю. Лермонтова виконує Ю. М. Іллічов Романс  «Белеет парус одинокий» у виконанні
Л. М. Дьяченко

Почесними гостями вечора були давні друзі нашої бібліотеки В. А. Родіонов, Е. Ю. Волчок, Л. Н. Дьяченко та Ю. Н. Іллічов. В. А. Родіонов представив читачам свої нові вірші до ювілею улюбленого  поета. Е. Ю. Волчок прочитала свій переклад поеми  Б. Чичибабіна «Лермонтов» на українську мову. 
Відомі харківські барди, члени Клубу бардівської пісні імені Ю. Візбора Дьяченко Л. Н. та Іллічов Ю. М. порадували слухачів своїми романсами на вірші М. Ю. Лермонтова. 
Життя і творчість Лермонтова нікого не залишило байдужим. 

Засідання Клубу Цікавих Зустрічей «У колі друзів», присвячене  200-річчю з дня народження М. Ю. Лермонтова Волчок Е. Ю. читає свій переклад поеми Б. Чичибабіна «Лермонтов» на українську мову

Його твори змушують читача замислитися про себе, про своє місце в суспільстві і світі. Він запалює душу прагненням до добра, краси, до вміння протистояти бурям життя. 

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019