Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Посвята в читачі»

«Посвята в читачі»

 13 вересня 2014 в бібліотеці-філії сімейного читання учнів 2 класу 146 школи посвятили в читачі. «Посвята в читачі» пройшлf як подорож по дивовижному будинку, де живуть незвичайні мешканці - книги. Про те, як нам потрібна книга, ми не замислюємося. Просто книги у нас є і своє життя без них ми не уявляємо. Адже був час, коли книг ще не друкували, але дорослі складали для дітей казки і розповідали їх усно. Книги розповідають нам про все, про те, як нам працювати, вони вчать нас і розважають. Книги, як люди, народжуються, живуть, старіють. Як люди можуть хворіти. Найбільше книги люблять дбайливе ставлення, дуже люблять чистоту. Діти взяли активну участь в обговоренні «Навіщо нам потрібна книга?» Розповідали про свої улюблених казкових героїв. Учні познайомилися на книжкових виставках з захоплюючими літературними персонажами. 

«Посвята в читачі»

 Потім хлопці й дівчата вирушили в казкову подорож в країну Читалію. 
 

 Там їх чекала СТАНЦІЯ «ІСТОРИЧНА». Живий інтерес викликала у дітей розповідь про історію бібліотек, які існували 5000 років тому, коли ще не винайшли папір. Про книги, які писали на шовку в Китаї, на папірусі в Єгипті, на пальмовому листі в Індії. Деякі з перших книг збереглися до наших днів і тепер дбайливо зберігаються в найбільших бібліотеках. 

«Посвята в читачі»

 СТАНЦІЯ «ЛИТЕРАТУРНАЯ» познайомила учнів з творчістю і розповідями дитячих письменників В. Драгунського «Деніскині розповіді», Н.Носова "Мишкова каша", "Живий капелюх", "Заплатка", діти навперебій ділилися враженнями про улюбленіих книжкових персонажах. 
  Зупинка на СТАНЦІЇ «МУЗИЧНА». Дітям належало познайомитися з Маестро - скрипковим ключем і його друзями - Веселими нотками. Хлопці й дівчата  прослухали уривки з пісень, вгадуючи з яких мультфільмів та казок ця музика. 
 Подорож закінчилася, але справжню, велику подорож у світ книги, у дітей тільки починається!


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019