Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК»

Курлянд Лариса Ивановна

Бібліотека - філія №35 для дітей вдячна нашій активній читачці, Курлянд Ларисі Іванівні, яка подарувала бібліотеці книги. Тепер в нашому фонді є нові енциклопедичні видання про природу, техніку, тварин, історії відкриттів, чудесах, футболі, космосі і про багато іншого.
Книги різноманітні за своєю тематикою і допоможуть юним читачам розширити свої знання в різних областях історії, науки і техніки.
Книга Станкевич Т.А. «Атлас тварин і рослин України» розповість про те, які тварини населяють Карпати, ліси Полісся та субтропіки Південного берега Криму, які рослини використовують в медицині, які жаби пахнуть часником.
«Найцікавіше про чудеса світу» Парфентьєвої Л.В. запрошує доторкнутися до дивовижної спадщини людства: рукотворному, створеному природою і, хто знає, можливо, навіть прибульцями з інших світів. Давнє лохнеське чудовисько, таємнича Маріанська западина, безмежне Саргасове море - лише початок великої захоплюючої подорожі.
Чи знали ви про те, що люди живуть на дні справжнісінького океану, тільки ... повітряного? Про це книга Мірошникової В.В. «Найцікавіше про таємниці природи». А могли собі уявити, що грізні лавини сходять не тільки в горах, але і з дахів будинків? А повірили б, що одна градина вбила слона? Про ці та інші цікаві факти, дивовижних дослідах повідає ця книга.
Приходьте до нас! Читайте у нас! 

КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК КАЛЕЙДОСКОП НОВИНОК


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019