Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Мир дому твоєму». Чергове засідання сектору “Ветеран”

13 вересня 2014 року в Центральній міській бібліотеці ім.В.Г.Бєлінського зібралися члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада” на чергове засідання сектору “Ветеран”.
Президент Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» Ганна Абрамова привітала членів сектору «Ветеран» з початком робочого процесу та розповіла про плани на друге півріччя 2014 р.
Усіх членів сектору «Ветеран» дуже шанують у Міжнародному жіночому клубі духовного спілкування «Лада», вони приймають активну участь у тематичних вечорах, вікторинах, конкурсах…
Заступник керівника сектору «Ветеран» Аліса Василіївна Грекова розповіла про успішну участь членів сектору у щорічному творчому конкурсі «Грани мастерства» та привітала переможців: Эму Сергіївну Підгулько (2 місце у номінації «Прикладное декоративное искусство»), Валентину Олександрівну Шевченко (2 місце у номінації «Авторская песня»), та Лідію Яківну Прилуцьку (2 місце у номінації «Малая проза»). Щорічний творчий конкурс «Грани мастерства» став цікавим не тільки представникам старшого покоління, ай і молодим жінкам та дівчатам. Приймаючи участь у щорічному творчому конкурсі «Грани мастерства» усі вони мали змогу продемонструвати свою майстерність, розповісти про свої плани, поділитися своїми творчими ідеями…
 Активний член сектору «Ветеран» Валентина Михайлівна Заможня з горіччю зазначила, що вони, діти війни 1941-1945рр., ніколи не думали про те, що у наш час, у нашій країні можуть з’явитися діти війни 2014р. Валентина Михайлівна запропонувала у щорічному творчому конкурсі «Грани мастерства» створити нову номінацію «Мир дому твоему». Ця ідея була відразу підтримана та направлена організаторам щорічного творчого конкурсу «Грани мастерства».

Члени сектору «Ветеран» за роботою. Аліса Василіївна Грекова заступник керівника сектору «Ветеран». Обговорення членами сектору «Ветеран» плану роботи на 2014р Виступ членів сектору «Ветеран». З піснею по життю...


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019