Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«День родини в Україні»

8 липня - День Родини в Україні. Бібліотека-філія сімейного читання, наш хобі-центр «Сімейка талантів» запрошує на  виставку-колекцію «Лялька на долю, на щастя...». На ній представлені ляльки-мотанки із колекції харківської майстрині Галини Бодякіної.
Лялька-мотанка є одним із символів української народної творчості і має глибокі історичні корені. Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь. Вони розглядаються як обереги, які приносять щастя, здоров'я та добробут родині. Використовуються в різних ритуалах та обрядах, пов'язаних з народними традиціями.

«День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні»

Ці чудові ручні вироби не тільки втілюють майстерність українських народних майстринь, але й передають унікальний дух і красу української народної творчості. Прекрасно що традиції створення та використання таких ляльок збереглися та продовжують відроджуватися.
Святкування Дня Родини - чудова нагода для сімейного об'єднання, відзначення сенсу родини в житті кожної людини,  важливісті сімейних цінностей, любові, розуміння та підтримки всередині сім'ї.
Святкування Дня Родини набуває особливого значення в умовах війни, адже це час, коли важливо зібратися разом, підтримати один одного і почути силу сімейного духу. У такі часи ще більш важливо дбати про сім'ю та родинні зв'язки. Саме сім'я дає нам опору, підтримку і надію. 

«День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні» «День родини в Україні»


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024