Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Ой масляна ти гарна,зустрічаємо тебе файно».

Святкування супроводжувалося поїданням смачних млинців, пізнавальними розповідями про звичаї масляного тижня і музикою. ДДіти готували малюнки і саморобки про Масляну

 

 2 березня 2014 р. в бібліотеці сімейного читання №11 пройшло свято «Ой масляна ти гарна, зустрічаємо тебе файно». Проводи зими і урочиста зустріч весни, за старими українськими традиціями, ознаменовані найвеселішим народним святом Масляною.

Неодмінними учасниками масляних святкувань завжди залишалися діти. І в наші дні їм віддається більша перевага і покірлива довіра. Дітям і свято, і частування і, відповідно, краще майбутнє. А дорослі трохи відійшли від народних традицій. У роботі і в справах, мабуть, хіба що прощену неділю пригадають і попросять вибачення один у одного і у своїх дітей за те, що розгубили з роками природну завзятість да стать, якусь святу легковажність і дитячу безтурботність, проміняли свої прості свята на манірні і державні . Але дітям потрібне свято, от ми і вирішили влаштувати його нашим маленьким читачам. Цікаво було і школярам і дошкільнятам.

Не можна сказати, кому більше сподобалося святкування Масляної - дорослим або дітям.

Свято було присвячено традиціям святкування Масляної в різних країнах, стародавнім звичаям зустрічі та проводів зими. Все це супроводжувалося поїданням смачних млинців, пізнавальними розповідями про звичаї масляного тижня і музикою. До трапезі з величезним задоволенням приєднувалися і дорослі, тому що багато дітей прийшли з батьками. Не можна навіть сказати, кому більше сподобалося святкування - дорослим або дітям. Однозначно можна лише сказати, що всім було весело.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019