Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Подорож до країни Читалії»

«Подорож до країни читалії» «Подорож до країни читалії» Книжки - це вікна, через які душа дивиться у світ. Життя людини без книжки неможливе. Немає такої справи, якої не можна було б зробити, не зазирнувши у неї! Книжки як і друзі, ідуть поряд з людиною все життя. За допомогою книжок ми долаємо простір і час, утверджуємо красу і правду, вчимося жити, збагачуємося морально та духовно.
11 червня 2014 року в бібліотеці-філії № 35 була проведена екскурсія учням початкових класів школи № 117 «Подорож до країни Читалії»
Діти дізналися, що в бібліотеці - книгосховищі - вони зможуть взяти та почитати цікаву книгу, журнал, познайомитися з новинками літератури. Попрацювати з енциклопедичними та довідковими виданнями. Підібрати матеріал до реферату, підготувати домашнє завдання, підготувати доповідь, повідомлення або презентацію. Взяти участь у заходах та конкурсах, поспілкуватися з друзями в мережі Інтернет, і просто приємно провести час з прихильниками читання.

«Подорож до країни читалії» Наші маленькі читачі вивчили правила поводження з книгою, розповідали вірші, прислів’я про книги, брали участь у вікторинах, відгадували загадки, зустрілися з улюбленими літературними героями. Наприкінці свята юні читачі склали урочисту обіцянку берегти книги і отримали пам'ятні подарунки.
Сподіваємося, що книга стане для цих дітей найкращим другом на все життя.
Людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина.
Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книжки.  

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019