Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Медіаграмотність. Черговий тренінг в ЦМБ

Медіаграмотність. Черговий тренінг в ЦМБ Медіаграмотність. Черговий тренінг в ЦМБ Особливістю сучасного етапу розвитку суспільства є стрімке збільшення потоків інформації, вдосконалення інформаційних технологій і комп'ютерної техніки.

Збільшення обсягу інформації, яка сприймається людьми, часом обертається негативною стороною. Інформація часто безсистемна, надмірна, агресивна і є прямою загрозою психологічної безпеки людини, його особистісному розвитку, викликаючи інформаційний шок. У зв'язку з цим стає актуальним формування медіаграмотності та інформаційної культури у співробітників бібліотек.

Медіаграмотність - це вміння аналізувати і систематизувати просторово-часову реальність. До завдань медіаграмотності входить формування критичного мислення, виховання творчої особистості на основі роботи з медіатекстом, використовуваним в ЗМІ, рекламі, художніх творах.

Медіаграмотність. Черговий тренінг в ЦМБ Медіаграмотність. Черговий тренінг в ЦМБ

6 червня 2018 року в ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського пройшов черговий тренінг по медіаграмотності для співробітників публічних бібліотек Харкова. В основу кожного заняття, підготувала і провела які Ольга Віталіївна Зубренко, бібліотекар Харківської ОУНБ, покладений процес візуалізації, створення зорових образів, що відображають суть визначень, понять.

Ключові питання, які розглядалися - це безпека роботи в мережі Інтернет, мережевий етикет, вміння критично сприймати медіаконтент, перевіряти новинні повідомлення, одним словом, бути повноцінним і повноправним учасником сучасного медіажиття, яке охоплює кожного з нас. І тому необхідно навчитися керувати медіа, інакше медіа почне керувати нами. Ці правила гри сьогодні вже не можна змінити. Але можна навчитися жити і не дистанціюватися від медіа, а використовувати їх на всі 100!


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019