Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«В гостях у Агнії Барто»

Ушакова Л.Ф. читає дітям вірші А. Барто сценка до вірша А. Барто Година веселої книги «В гостях у Агнії Барто» пройшов для найменших читачів, 2 групи дошкільного навчального закладу № 411 в Центральній дитячій бібліотеці ім. Петра Панча 3 лютого 2016 року. У цьому році відзначається 110 ювілей улюбленої дитячої письменниці Агнії Львівни Барто. Хлопці не тільки уважно слухали вірші Барто, які виразно, з душею, прочитала Любов Федорівна Ушакова, але і переживали за долю героїв віршів. За самотнього лебедя «Лебединое горе»,  літній собаки з вірша «Собака», сороки без крила з вірша «Вам не нужна сорока?».

сценка до вірша сценка до вірша «Зайка»

Вчилися бути більш грамотними з рядками віршів «Стали грамотными» и «Арифметика». Співробітники бібліотеки намагалися, щоб хлопці були не тільки пасивними слухачами, а й активними учасниками віршованих сюжетів. Так, невеликі вірші з книги Агнії Барто «Игрушки»  еретворилися в театралізовані сценки. Тут був і Зайка, якого «кинула господиня», і «Бычок», який гойдався, і не міг пройти по дощечці. Шкодували Мишка, якого відірвали лапу. Були і пустотливі козенята.

 

діти відповідають на питання вікторини по творчості А. Барто «В гостях у Агнії Барто»

Хлопці відповідали на питання вікторини за віршами Агнії Барто і навіть вчилися самі придумувати віршовані рядки в продовженні до тих, що були їм запропоновані.

Так через гру діти вчаться любити і розуміти книгу, бути активними, творчими читачами. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019