Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Поєднати непоєднуване»

Олійник Анастасія на своїй персональній виставці «Поєднати непоєднуване» Робота Насті Олійник в техніці пуантилізму Так називалася виставка малюнків Олійник Анастасії (16 років), яка проходила в бібліотеці - філії № 22 імені Ярослава Галана з 15 жовтня по 15 листопада  2015 року. Особливістю цієї виставки було те, що всі роботи виконані в техніці «малювання простим олівцем» (графіка), а автор робіт не навчався малювання. Для Насті Олійник малювання - це хобі. Основний жанр творчості Насті - портрет. Відвідувачі виставки познайомилися з портретами реальних і вигаданих героїв. Великий інтерес викликали портрети інопланетян, рок - музикантів. Нікого не залишив байдужим портрет ченця на тлі монастиря. 

Особливу увагу привернула робота, виконана в техніці пуантилізму (малюнок точками). Особливістю всіх робіт є увага автора до очей, як дзеркалу душі.

Портрет мами роботи читачки бібліотеки - філії № 22 Насті  Олійник Портрет інопланетянки роботи читачки бібліотеки - філії № 22 Насті  Олійник

Малюнок олівцем - початок всіх образотворчих мистецтв. Без олівця не обходиться жоден художник. Саме слово «олівець» походить від тюркського «kara tash» - чорний камінь. Здатність «швидкого реагування», портативність і мобільність дають йому перевагу перед іншими техніками та інструментами.
Різноманітність образотворчих можливостей олівцем малюнка повною мірою демонструється на виставці, дозволяючи широкому колу глядачів збагатити своє уявлення про малювальні техніки і отримати справжню насолоду від робіт талановитої юної художниці.

Картина Олійник Анастасії «Ранок у селі» Олійник Анастасія на своїй персональній виставці «Поєднати непоєднуване» Портрет ченця роботи читачки бібліотеки - філії № 22 Насті Олійник На виставці графіки Анастасії Олійник «Поєднати непоєднуване» у бібліотеці - філії № 22

 
 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019