Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

СТАТУТ Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «ЛАДA»

Любов і дію в ім'я життя

Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» – добровільне об’єднання жінок з метою створення умов для різнобічного спілкування та організації дозвілля.

Діяльність Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» спрямована на надання кожному члену клубу суттєвої допомоги в розкритті потенціалу особистих можливостей, у виявленні та розвитку привабливих індивідуальних рис, у повноцінному та різнобічному спілкуванні. Ця діяльність відкриває членам Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» широкі перспективи, які подарують цікаві зустрічі та нові враження.

Членами нашого клубу можуть стати жінки різних вікових груп, національностей та професій, але усіх їх повинна об’єднувати активна життєва позиція, уважне ставлення до людей та щире бажання допомогти їм.

Структура Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Ладa»:

Сектор «Жіночий погляд»

Сектор «Жіночий погляд» спрямовує свою роботу на надання членам Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» індивідуальних та групових консультацій кваліфікованих фахівців (психологи, соціологи, юристи, спеціалісти соціальних служб).

Сьогодні члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» хочуть бути почутими. Вони планують активно співпрацювати з різними громадськими об’єднаннями, з жіночими рухами та клубами, закладами культури та освіти, брати участь у  сумісних заходах, зустрічах, конференціях, семінарах тощо.

Сектор «Ветеран»

Сектор «Ветеран» спрямовує свою роботу на надання допомоги жінкам похилого віку, членам Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада», в отриманні термінової інформації та консультацій фахівців. Завданням сектору «Ветеран» стане організація зустрічей членів жіночого клубу з представниками міської і районної влади, освіти та культури.

Ця робота спрямована на вирішення індивідуальних проблем членів жіночого клубу, на співпрацю з місцевими і районними ветеранськими організаціями.

Сектор «Магія творчості»

Сектор «Магія творчості»  надає можливість кожному члену жіночого клубу розповісти про свої захоплення, поділитися своїми творчими успіхами, брати участь у конкурсах, виставках, у творчих зустрічах. Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» став місцем музично-художньо-літературних ініціатив, творчим майданчиком, що об’єднує письменників, поетів, художників, музикантів, перекладачів, журналістів, які активно намагаються через творчість привернути увагу харків’ян до проблеми жінки в сучасному суспільстві.

Крім активної співпраці з багатьма суспільними об’єднаннями, з жіночими рухами і клубами, закладами культури та освіти, участь у сумісних заходах, зустрічах, конференціях, семінарах, члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» приділяють велике значення роботі з надання дієвої допомоги у розкритті творчого потенціалу сучасної жінки.

Сектор «Світ захоплень»

Сектор «Світ захоплень»  займається організацією екскурсій для членів клубу та їхніх родин, організацією свят, конкурсів, активного відпочинку. Цей сектор створює  затишок та добрий настрій в Міжнародному жіночому клубі духовного спілкування «Лада».

Наш клуб об’єднав живих, ініціативних жінок, які прагнуть наповнити світ світлом, тому тут завжди буде царювати надзвичайна атмосфера тепла та взаєморозуміння. Участь у роботі Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада», допоможе кожній жінці  розкрити потенціал особистих можливостей, свої таланти, розповісти про свої захоплення, поділитися своїми творчими успіхами, знайти цікаве захоплення, взяти участь у конкурсах, у святах, творчих зустрічах, виставках, екскурсіях, вікторинах тощо. В результаті цієї роботи будуть народжуватися справжні дива: хтось зможе повірити в себе, комусь стане тепліше від посмішок нових подруг, у когось з’явиться нове захоплення.

Сектор «Ладушки»

Сектор «Ладушки»  проводить роботу з молоддю, організовує зустрічі з творчою елітою, ведучими спеціалістами Харкова та гостями нашого міста, готує і проводить свята, конкурси, вікторини. 

Цікавими стануть зустрічі старшого покоління з молоддю (Цикл вечорів «Естафета поколінь»). 

Особливою увагою та турботою  користуються в Міжнародному жіночому клубі духовного спілкування «Лада» молоді родини, які виховують дітей. Активно вирішуються проблеми сумісного дозвілля молодої родини – це і організація консультацій з ведучими спеціалістами нашого міста, і зустрічі з дитячими поетами та письменниками, і різноманітні дитячі свята, конкурси, вікторини, спортивні родинні змагання.

Видання Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада»

Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» видає літературно-художній альманах «Я – жінка…».

Рада Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада»

Членами Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» обирається Рада клубу в складі:

− президент клубу;
− керівник сектору «Жіночий погляд»;
− керівник сектору «Ветеран»;
− керівник сектору «Магія творчості»;
− керівник сектору «Світ захоплень»;
− керівник сектору «Ладушки»;
− секретар.

Рада Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» зобов’язана:

- планувати, організовувати та контролювати роботу клубу;
- вирішувати питання членства в клубі:
- приймати заяви про вступ до жіночого клубу;
- розглядати питання про прийняття нових членів клубу;
- розглядати питання про виключення з лав клубу;
- проводити звітно-виборні зібрання 1 раз на рік;
- правильно вести документацію клубу.

Члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» зобов’язана:

- брати активну участь в роботі клубу;
- вносити пропозиції щодо покращення роботи клубу.

Члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» мають право:

- обирати Раду клубу та обиратися до неї;
- контролювати роботу Ради клубу;
- вносити свої зауваження та пропозиції щодо поліпшення роботи клубу.

Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» створюється для усіх охочих та зобов’язується спрямовувати свою роботу на захист інтересів, підтримку та турботу про кожного члена клубу. 

Головною метою Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» стане створення приємних умов для різнобічного спілкування та організації дозвілля усіх членів клубу.

 

 

Додаток № 1

Паспорт 

Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Ладa»

 

Назва клубу:  Міжнародний жіночий клуб духовного спілкуванні «Ладa»

Адреса:  м. Харків, вул. Данилевського, 34

Номер телефону базової установи:  (057) 705-19-90

На базі, якої установи створений:  Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Рік створення:  2008 рік

Де проводяться засідання:  Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Характер об’єднання:  Жіночий клуб

Мета об’єднання:  Створення умов для різнобічного спілкування та організації дозвілля

Традиції:  Спілкування у колі друзів

Регулярність засідань, дні зустрічей:  Один раз на місяць (2 субота)

Кількість учасників:  108 осіб

На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022