Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи»

«Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи» «Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи» З 7 по 11 жовтня 2019 року в Обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів відбувся Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації завідувачів публічних бібліотек та бібліотечних працівників Харківської області та міста Харкова за темою: «Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи».

Заняття проходили на базі Центру та провідних бібліотек міста Харкова. До викладання були залучені провідні фахівці бібліотек міста. Вся система занять покликана на допомогу слухачам мислити та діяти професійно, шукати нетрадиційні підходи у вирішенні питань, виховувати самостійність та відповідальність за довірену справу, розвивати творчу ініціативу.

«Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи» «Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи»

Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського давно і плідно співпрацює з Центром. Заступник директора ЦМБ Бєлінського Серенко Ірина Володимирівна розповіла про інноваційні напрямки діяльності бібліотек. В сучасних умовах, коли відбуваються революційні зміни в економічній, технічній, соціокультурній сферах, жодна організація не може розвиватися без постійного вдосконалення різних сторін своєї діяльності: надання нових послуг або продукції, використання нових технологій, оновлення методів управління діяльністю і персоналом. Це і визначає особливості сучасного бібліотечного розвитку. Інноваційний розвиток стає найважливішою характеристикою сучасних бібліотек. Без цього бібліотекам неможливо залишатися соціально значущими організаціями, надавати конкурентні послуги, зміцнювати свої позиції в умовах ринку. Ірина Володимирівна розповіла, які інноваційні напрямки і як впроваджуються в роботу ЦМБ. Які механізми підтримують та цілеспрямовано стимулюють інноваційну активність співробітників бібліотеки. 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2021