Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Я – есть!..»

Поетеса Ольга Звягіна Авторка-виконавиця Вікторія Птах6 грудня 2018 року в Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського з успіхом пройшов творчий вечір відомої харківської поетеси Ольги Звягіної, яка презентувала слухачам свою нову поетичну збірку «Я – есть!..».

Ольга Звягіна обдарована поетеса, добре відома харківським шанувальникам поетичного слова. Вона багато виступає на різноманітних творчих майданчиках нашого міста, приймає активну участь в літературно-музичних вечорах та концертних програмах. 

Крім активної літературної діяльності Ольга Звягіна багато часу приділяє спілкуванню з молодими поетами. Вона вже багато років є членом Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада», де активно працює, приймає участь в творчих конкурсах та вечорах.

Солістка та композитор Ольга Цехмістро

З Центральною міською бібліотекою ім. В. Г. Бєлінського Ольгу Звягіну пов’язує багаторічна творча дружба, вона багато разів виступала перед відвідувачами літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” з цікавими творчими вечорами та композиціями.

Цього разу талановита поетеса виступила перед слухачами з презентацією своєї нової поетичної збірки «Я – есть!..», до якої увійшли нові вірші і вже добре відомі літературні твори… 

У творчому вечорі Ольги Звягіної «Я – есть!..» взяли участь відомі харківські автори-виконавці, які написали пісні на вірші талановитої поетеси. 

І знов, в затишній залі Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського, звучали чудові пісні на вірші Ольги Звягіної у виконанні Олени Голентовської, Ольги Цехмістро, Вікторії Птах, Юрія Ільїчова, як дарунок для вдячних слухачів, шанувальників творчості талановитої поетеси… 

Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже тепло приймали Ольгу Звягіну, довго спілкувалися з нею, дарували квіти…


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2021