Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Устав литературного клуба “Лиtterra”

Літературний клуб «Літtera» – добровільне некомерційне громадське об’єднання любителів літератури та літераторів-початківців з метою створення умов для різнобічного спілкування та організації дозвілля. 

Літературний клуб «Літtera» створюється на базі Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського з метою популяризації літературних творів українських та світових авторів, ознайомлення з новинками сучасної літератури, надання підтримки літераторам-початківцям та творчо обдарованим харків’янам.

Книга є джерелом інформації з усіх напрямків людської діяльності і в той же час є засобом задоволення різних культурних запитів. Літературний клуб «Літtera» створюється з метою спілкування людей, що мають одну мету: обмін думками, виступ зі своїми зауваженнями про прочитане, про те, що хвилює найбільше, спілкування з однодумцями, удосконалення знань в галузі літератури, історії, людської діяльності.

Діяльність літературного клубу «Літtera» спрямована на надання дієвої допомоги у розкритті потенціалу особистих можливостей, на розвиток привабливих індивідуальних рис, на повноцінне та різнобічне спілкування. Головним завданням є – прищеплення читачам смаку до читання, до самоосвіти, до розширення бібліотечно-бібліографічних знань.

Структура літературного клубу «Літtera»:

Літературна студія «Свій стиль» - спрямовує свою роботу на надання підтримки та дієвої допомоги літераторам-початківцям. Створює умови для формування літературного смаку на кращих примірниках української та світової літератури. Сприяє розкриттю творчого потенціалу талановитої молоді, надає допомогу у самовизначенні, залучає до участі у літературних вечорах та святкових програмах Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського. Організує зустрічі з відомими харківськими поетами та письменниками, активно співпрацює з літературними об’єднаннями та літературними студіями Харкова. Керівник літературної студії «Свій стиль» - поет, видавець Андрій Костинський.

Літературний салон «Слово» - пропанує членам літературного клуба цікаві літературні та літературно-музичні вечори, цікаві зустрічі з харківськими поетами та письменниками, літературні вікторини та конкурси. У літературному салоні «Слово» відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з літературними новинками, поділитися своїми  враженнями, зустрітися з відомими митцями та аматорами. Особливо цікавими стануть зустрічі старшого покоління із молоддю (Цикл «Естафета поколінь»). Керівник літературного салону «Слово» - Лідія Прилуцька.

Відеосалон «Літературний ілюзіон» - надає можливість членам клубу регулярно знайомитися із кращими екранізаціями літературних творів українських та світових класиків, сучасних літераторів. У відеосалоні проходитимуть кіноогляди за матеріалами кінофестивалів («Харьковская сиреень»), зустрічі з кінорежисерами та акторами.

Літературний клуб «Літtera» планує випуск власної газети, на сторінках якої буде висвітлюватися робота літературного клубу, анонси літературних зустрічей та вечорів у літературному салоні «Слово», літератори-початківці літературної студії «Свій стиль» матимуть змогу друкувати свої твори та вести дискусії з актуальних тем.

 

Рада літературного клубу «Літtera»:
Члени літературного клубу «Літtera» обирають Раду клубу у складі:
- голова клубу;
- 1-й заступник голови (керівник літературного салону «Слово»);
- 2-й заступник голови (керівник літературної студії «Свій стиль»);
- 3-й заступник голови (керівник відеосалону «Літературний ілюзіон»);
- секретар клубу.

 

Рада літературного клубу «Літtera» забов’язана:
- планувати, організовувати та контролювати роботу клубу;
- вирішувати питання вступу до клубу (або виключення);
- проводити звітно-виборчі зібрання 1 раз на рік;
- вести документацію клубу.

 

Члени літературного клубу «Літtera» повинні:
- приймати активну участь в роботі клубу;
- приймати участь в заходах клубу, виступати з доповідями на засіданнях клубу;
- вносити пропозиції щодо покращення роботи клубу.

 

Члени літературного клубу «Літtera» мають право :
- обирати Раду клубу та обиратися до неї;
- контролювати роботу Ради клубу;
- вносити пропозиції щодо покращення роботи клубу;
- отримувати своєчасну інформацію про плани та зміни у роботі клубу.

     Літературний клуб «Літtera» створює умови для спілкування любителям літератури, спрямовує свою роботу на захист їхніх інтересів та надання підтримки кожному члену клубу. 

Головною метою літературного клубу «Літtera» є активна популяризація новинок української та світової літератури, ознайомлення членів клубу з творчістю харківських поетів та письменників, створення сприятливих умов для різнобічного спілкування та організації дозвілля усіх членів клубу.

На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022